GOTOWE PRODUKTY

VIVART oferuje oryginalne prezenty, ciekawe pamiątki, oprawione fotografie lub grafiki. Dla siebie, dla najbliższych lub dla szefa. Prezenty możemy odświętnie zapakować i na życzenie dołączyć indywidualną personalizację produktu, oryginalną etykietę z życzeniami, na której oprócz tytułu, daty i symbolu, może znaleźć się również indywidualna, specjalna dedykacja, wszystko co sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów oprawionych fotografii i zapraszamy do obejrzenia całej oferty BANKU ZDJĘĆ VIVART-u . Fotografie możemy dostosować do dowolnej wielkości i wydrukować na papierze lub kartonie wysokiej jakości i oprawić tworząc jedyny w swoim rodzaju obraz do Twojego wnętrza.

 

 

Z uwagi na podłoże i sposób realizacji GOTOWE PRODUKTY dzielimy na:

  • Zwinięty rulon – wydruk na papierze standard, papierze fotograficznym, folii, płótnie, tapecie, banerze – Termin realizacji – od momentu zamówienia 3 – 7 dni – wliczając czas na dostosowanie fotografii do wymiarów podanych przez klienta. Gotowy produkt może być odebrany w siedzibie VIVART-u lub wysłany na adres podany przez klienta.
  • Obraz – wydruk na papierze standard, papierze fotograficznym, papierze wysokiej jakości z gwarancją 100 lat, kartonie, folii, płótnie i oprawienie w passe-partout i ramę ze szkłem lub araglasem. Wydruki na płótnie nabijamy na drewniane blejtramy i doradzamy wybór ramy. Termin realizacji – 3-7 dni od daty zamówienia – wliczając czas na dostosowanie fotografii do wymiarów podanych przez klienta. Przy nietypowych ramach czas realizacji może wydłużyć się do 15 dni. Ram ze szkłem nie wysyłamy kurierem, tylko odbiór własny. Doradzamy w wyborze odpowiedniej fotografii do danego wnętrza. Oprawione fotografie lub grafiki to wyjątkowy prezent dla siebie, dla najbliższych, przyjaciół, znajomych lub dla szefa. Efektownie zapakowany wraz z dołączoną oryginalną etykietą i życzeniami – indywidualną, specjalną dedykacją, sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo.
  • Wydruk na podłożu sztywnym jak pvc, plexi, dibond, szkło idealnie sprawdza się przy dekoracji mieszkania, domu i miejsca pracy. Duże formaty, często od podłogi aż po sufit, zmieniają zwykłe wnętrza w wyjątkową przestrzeń. Zamówione fotografie powiększamy i dostosowujemy do wymiarów podanych przez klienta, wykonujemy wizualizacje. Termin realizacji – 3-7 dni od daty zaakceptowania zamówienia, w przypadku szkła do 21 dni. Doradzamy sposób montażu. Preferujemy odbiór własny. Kształty frezowanych materiałów sztywnych (pvc, plexi, dibond) również mogą być jedyne w swoim rodzaju (powyżej kilka przykładów oryginalnych wzorów VIVART-u – bombka/zawieszka)

Zamawianie GOTOWYCH PRODUKTÓW nie wymaga logowania na stronę vivart.pl. Pliki można wybierać z całego Banku Zdjęć VIVART-u, również spośród fotografii oznaczonych „Do Pobrania”. Wystarczy wysłać mail z zapytaniem podając nazwę wybranej fotografii. Realizujemy również produkty z użyciem zdjęć klienta. Podnosimy jakość materiału zdjęciowego klienta i dostosowujemy do podanych wymiarów. Najnowszą ofertą VIVART-u są bombki / zawieszki z wydrukiem aplikowanym na podłożu sztywnym. Bombki choinkowe, a na nich zdjęcia najbliższych sercu osób i miejsc to wyjątkowy prezent dla całej rodziny.

Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Cena zależy od formatu, podłoża, ew. oprawy i ilości. Zapytania prosimy wysyłać na adres vivart@vivart.com.pl