VIVART oferuje

1. FOTOGRAFIE i GRAFIKI polskich autorów – oryginalną kolekcję, która zawiera zarówno:

 • PLIKI CYFROWE – PRODUKTY DO POBRANIA po zarejestrowaniu i zalogowaniu. Przy każdym zdjęciu podajemy dostępne wielkości i ceny:
  Małe – S – pliki o rozdzielczości 72 dpi i maksymalnej wielkości 1000 pikseli po szerszym boku (do tworzenia stron internetowych) – w cenie 27 PLN.
  Średnie – M – pliki o rozdzielczości 300 dpi i maksymalnej wielkości 2400 pikseli po szerszym boku (do tworzenia stron internetowych i małego druku) – w cenie 47 PLN.
  Duże – L | XL | XXL – do druku – o rozdzielczości 300 dpi i maksymalnej wielkości po szerszym boku: L – do 4000 pikseli ; XL – powyżej 4000 pikseli; XXL – powyżej 5000 pikseli (do zastosowania w druku wysokiej jakości) – w cenie 67 PLN.
 • oraz fotografie i grafiki wysokiej jakości dostępne na zamówienie jako GOTOWE PRODUKTY:
  –  Zwinięty rulon – wydruk na papierze standard, papierze fotograficznym, folii, płótnie, tapecie, banerze – Termin realizacji – od momentu zamówienia 3 – 7 dni – wliczając czas na dostosowanie fotografii do wymiarów podanych przez klienta. Gotowy produkt może być odebrany w siedzibie VIVART-u lub wysłany na adres podany przez klienta.
  Oprawiony obraz – wydruk na papierze standard, papierze fotograficznym, papierze wysokiej jakości z gwarancją 100 lat, kartonie, folii, płótnie i oprawienie w passe-partout i ramę ze szkłem lub araglasem. Wydruki na płótnie nabijamy na drewniane blejtramy i doradzamy wybór ramy. Termin realizacji – 3-7 dni od daty zamówienia – wliczając czas na dostosowanie fotografii do wymiarów podanych przez klienta. Przy nietypowych ramach czas realizacji może wydłużyć się do 15 dni. Ram ze szkłem nie wysyłamy kurierem, tylko odbiór własny. Oprawione fotografie lub grafiki to wyjątkowy prezent dla siebie, dla najbliższych, przyjaciół, znajomych lub dla szefa. Efektownie zapakowany wraz z dołączoną oryginalną etykietą i życzeniami – indywidualną, specjalną dedykacją, sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo.
  Wydruk na podłożu sztywnym jak pvc, plexi, dibond, szkło, który idealnie sprawdza się przy dekoracji mieszkania, domu i miejsca pracy. Duże formaty, często od podłogi aż po sufit, zmieniają zwykłe wnętrza w wyjątkową przestrzeń. Zamówione fotografie powiększamy i dostosowujemy do wymiarów podanych przez klienta, wykonujemy wizualizacje. Termin realizacji – 3-7 dni od daty zaakceptowania zamówienia, w przypadku szkła do 21 dni. Doradzamy sposób montażu. Preferujemy odbiór własny. Zamawianie GOTOWYCH PRODUKTÓW nie wymaga logowania na stronę vivart.pl. Pliki można wybierać z całego Banku Zdjęć VIVART-u, również spośród fotografii oznaczonych „Do Pobrania”. Wystarczy wysłać zamówienie mailem z nazwą wybranej fotografii. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Cena zależy od formatu, podłoża, ew. oprawy i ilości. Doradzamy w wyborze odpowiedniej fotografii do danego wnętrza. Przykładowe formy i ceny w zakładce GOTOWE PRODUKTY.

2. SESJE FOTOGRAFICZNE – człowiek, dziecko, rodzina, plener, specjalne okazje, wydarzenia, imprezy okolicznościowe. Fotografie reklamowe, zdjęcia produktów. Sesje plenerowe, korporacyjne, rodzinne, reportaże oraz fotografie wnętrz, zdjęcia firmy / miejsca pracy. Zapytania prosimy wysyłać na adres: fotografia@vivart.com.pl